top of page

MISJA ZDROWIE – MOJE PODEJŚCIE

Wszystko, co warto wiedzieć

Pod marką Misja Zdrowie pracuję jako profesjonalny Doradca Żywieniowy, a moją pasją jest zdrowie, dobre odżywianie i dążenie do szczęścia. Tworzę plany żywieniowe i udzielam porad, które pomagają Klientom w utracie wagi i zdrowym odżywianiu. Współpracuję z osobami które chorują na choroby metaboliczne takie jak insulinooporność, cukrzyca typu 2, osteoporoza, pomagam również przy zaburzeniach ze strony tarczycy, niealkoholowym stłuszczeniu wątroby, chorobach przewodu pokarmowego (takich jak refluks, SIBO).

Jako Misja Zdrowie pracuję w miejscowości Leszno i świadczę usługi na rzecz różnych osób. Oczywiście możliwy jest również kontakt zdalny poprzez telefon oraz e-mail. Aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnej oferty i umówić się na konsultację dietetyczną, skontaktuj się ze mną jeszcze dziś.

Co zyskujesz?

Możesz spodziewać się złagodzenia lub wyeliminowania dolegliwości, unormowania wagi i poprawy samopoczucia. Będziesz miał więcej siły i energii na codzienną aktywność.

Po konsultacji dostaniesz ode mnie zalecenia żywieniowe z uwzględnieniem suplementacji. Nie dla każdego tworzę indywidualny jadłospis – jeśli tego nie potrzebujesz i nie lubisz z góry narzuconych opcji, świetnie – ale zawsze przedstawiam Ci grupy produktów, które w diecie powinny się znaleźć i takie, które należy wykluczyć… oraz to, ile powinieneś ich jeść, żeby osiągnąć cel.  Moją ideą nie jest prowadzenie pacjentów za rękę, a przekazanie im wiedzy i zdolności do samodzielnego działania. Zmieniam nawyki żywieniowe osób z którymi pracuję.

bottom of page